• ساعت : ۱۳:۱۸:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ 
  • کد خبر : ۳۶۴۹
هفتمین دوره كارگاه آموزشی آموزش ذیحسابان استان
هفتمین دوره ی آموزشی ویژه مدیران مالی و ذی حسابان شهرداری های استان به میزبانی شهرداری تنکابن و با حضور اعضای شورای شهر و شهردار تنکابن در سالن اجتماعات پارک مادر برگزار گردید.

هفتمین دوره کارگاه آموزشی آموزش ذیحسابان استان با حضور جمع کثیری از ذی حسابان شهرداری های استان به میزبانی شهرداری تنکابن در محل مجتمع رشد برگزار گردید .

 این دوره آموزشی با حضور علیخان زاده معاونت نظارت مالی و رییس خزانه معین استان نیز همراه بود.

محمد ابراهیم لاریجانی شهردار تنکابن نیز در ادامه این نشست با عرض خیر مقدم به مدعوین ، نقطه عطف توسعه را توجه به مقوله آموزش دانست و عنوان کرد ؛ اساس و بنیان توسعه در هر سازمان و مجموعه ای مسئله آموزش است و این باید در راس امور قرار گیرد و امروز نیز مصداق همین موضوع بوده و شاهد هستیم در سطح استانی این تبادل و گردش اطلاعات مالی در حال انجام است و این موضوع در نوع خود جای قدردانی داشته و البته نیز می بایست این نشست های تخصصی نیز افزایش و تقویت شود .

 وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره بر ورود به قرن جدید اشاره کرد ؛ قرن چهاردهم رو به پایان است و تا ورود به قرن جدید (پانزدهم)فاصله ای نداریم و شکست ها ،تجربیات و موفقیت هایی در سطح کلان برای کشور حاصل شد و می بایست برنامه ریزی برای تغییر رویه جهت ورود به قرن جدید انجام دهیم ، و سند گام دوم انقلاب را نیز بعنوان یک سند بالادستی که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است را پیش روی برنامه های خود قرار دهیم و توجه و اجرای آن ، موفقیت ها را بیش از پیش تضمین میکند.
وی همچنین تاکید داشت ؛انقلاب ما در دوران پختگی خود بسر می برد و دیگر شکست جایز نیست و می بایست از تجربیات چهل ساله نهایت بهره مندی را در ترسیم آینده بکار گیریم و در این راه می بایست از تمام ظرفیت های مادی و معنوی جهت پیشبرد امورات استفاده نماییم .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0