• ساعت : ۱۴:۳:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ 
  • کد خبر : ۳۰۰۶
افتتاح نخستین ایستگاه دوچرخه در شهر تنكابن در راستای اشاعه فرهنگ استفاده از حمل و نقل سبز در تنكابن به همت واحد زیباسازی شهرداری و با حضور مسئولین شهری ، همزمان با روز جهانی لایه ازون
 

افتتاح نخستین ایستگاه دوچرخه در شهر تنکابن در راستای اشاعه فرهنگ استفاده از حمل و نقل سبز در تنکابن به همت واحد زیباسازی شهرداری و با حضور مسئولین شهری ، همزمان با روز جهانی لایه ازون

شهردار تنکابن در آئین افتتاح نخستین ایستگاه دوچرخه سواری که با حضور جمعی از مسئولین و شهروندان برگزار شد عنوان کرد . اقدام امروز شهرداری تنکابن سهمی بسیار کوچکی از توجه به روز این روز مهم زیست محیطی (روز جهانی حفاظت از لایه ازون ) و البته مهمتر معرفی این روز به شهروندان  می باشد .

 شهردار تنکابن همچنین یادآور شد امروز به لطف الهی و تلاش مجموعه و همراهی اعضای شورای شهر نخستین ایستگاه را در هسته مرکزی شهر افتتاح نمودیم و بنا داریم کلیه میادین سطح شهر را در آینده نزدیک به ایستگاه دوچرخه تجهیز نماییم .

 از نکات قابل توجه این افتتاحیه  می توان به استقبال گرم و پرشور گروه های دوچرخه سواری تنکابن اشاره کرد .

 گفتنی است ؛ افتتاح نخستین  ایستگاه دوچرخه در شهر تنکابن در راستای اشاعه فرهنگ استفاده از حمل و نقل سبز در تنکابن به همت واحد  زیباسازی شهرداری و با حضور مسئولین شهری صورت پذیرفت .

 
 
 
 
 
 
 
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0