• ساعت : ۹:۳۳:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ 
  • کد خبر : ۲۸۹۵
برگزاری مراسم استقبال از مسافرین نوروزی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر تنكابن
 

برگزاری مراسم استقبال از مسافرین نوروزی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر تنکابن

صبح امروز در اقدامی زیبا و ارزشمند در ورودی شهر زیبای تنکابن  مراسم استقبال و خوش آمد گویی از مسافرین نوروزی با حضور مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

همه ساله با آغاز سال نو و مسافرت هموطنان به اقصی نقاط شهرهای ایران شاهد برپایی و برگزاری مراسم های آئینی استقبال از مسافرین نوروزی در ورودی شهرها توسط مسئولین و نهاد های ذیصلاح هستیم، تا هم ضمن  ادای احترام و خوش آمدگویی به مهمانان و مسافرین نوروزی ، معرفی زیباتری از شهرشان درجهت حوزه برندسازی و معرفی شهرشان داشته باشند .

در همین راستا با پیشنهاد شهردار تنکابن در جلسه شورای اداری شهرستان و استقبال همه جانبه مسئولین ارشد شهرستانی این مهم برای دومین سال پیاپی در اولین روز نوروز ۹۸ به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی تنکابن و با حضور مسئولین ارشد شهرستانی در ورودی شهر تنکابن برگزار گردید .

دراین بین به رسم ادب و مهمان نوازی به چند مسافر نوروزی با اهدا کارت هدیه ، لوح یادبود و گل ضمن خوش آمدگویی سفر خوب و پر خاطره ایی را برایشان در شهر زیبای تنکابن آرزو داشتند .

ابراهیم عسگرپور معاونت توسعه و برنامه ریزی فرمانداری ویژه شهرستان ، سرهنگ دلیلی فرماندهی پلیس راهور، مهندس زرودی شهردار تنکابن ،مهندس سحر خیز ریاست اداره میراث فرهنگی و رییس جمعیت هلال احمر شهرستان و جمعی از روئسای واحد های شهرداری تنکابن نیز در این مراسم حضور داشتند .

 
 
 
 
 
 
 
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.0.0
    V5.5.0.0